Záhradné altánky

ZÁHRADNÝ STAN 3x4 m so sieťkou a stenami

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Stabilná konštrukcia s upevnením na zemi
Ozdobný rám, ktorý mu dodáva jedinečný charakter
Dvojitá strecha s veľmi dobrou ventiláciou
4 plné strany
4 steny s moskytiérou
Materiál je odolný voči dažďu a slnečnému žiareniu.

Vďaka svojmu elegantnému tvaru vyrobenému z odolných pevných materiálov dobre poslúži nielen v domácej, ale aj gastronomickej záhrade. Altánok poskytne ochranu pred intenzívnym slnkom a vďaka moskytiérke zabudnete na rušivý hmyz.

Konštrukcia altánku je vyrobená z práškovo lakovanej ocele, vďaka čomu je odolný proti poškriabaniu a dlho si zachová svoj dokonalý vzhľad.

Strecha a steny sú vyrobené z odolnej polyesterovej tkaniny odolnej voči poveternostným vplyvom (180 g / m²) v elegantnej šedej farbe.

KOVOVÁ KONŠTRUKCIA

Strešná konštrukcia aj zdobené rohy stanu sú vyrobené z práškovo lakovanej ocele. Vďaka tomu je stan stabilný, odolný a poskytuje úkryt pred slnkom pre celú rodinu.

SPOJENÉ STENY

Vďaka použitiu zipsov na spojenie stien ich rýchlo a jednoducho spojíte. Stan môžete úplne uzavrieť spojením všetkých stien medzi sebou, vďaka čomu k nemu obmedzíte prístup, napríklad keď sa stan nepoužíva.

VÄZBA STENY

Každá stena je vybavená páskou, ktorú je možné spojiť. Vďaka tomu, keď ich nepoužívate, budú esteticky zviazané a usporiadané v rohoch altánku.

SIEŤKA PROTI HMYZU

Zostáva s altánkom obsahuje 4 sieťované steny, ktoré fungujú ako moskytiéra. Ich používaním sa oslobodíte od rušivých komárov, múch a iného hmyzu.

PARAMETRE ROZMEROV

Dĺžka: 400 cm
Šírka: 300 cm
Výška: 197 - 270 cm
Rám: oceľ s práškovým nástrekom, hrúbka: 14x20 mm,
Strešné a bočné panely: polyetylén

Strecha: 200 g / m2, bočné steny: 180 g / m2
Odnímateľné bočné steny pre akékoľvek usporiadanie
Každá stena má zips
Odolné voči dažďu a vetru


Ďalšie informácie:
Výrobca: ModernHome,
Hmotnosť: 32 kg
Balenie: špeciálne vystužený prepravný kartón.
Rozmery balenia: 202 x 49 x 15 cm.