Stoly, stolíky

Záhradný banketový cateringový stôl rozkladací 180 hnedý

Popis produktu

SKLADACÍ STRAVOVACÍ STÔL
Stabilná konštrukcia
Jednoduchý spôsob skladania
Stolová doska so vzorom dreva a zdobenými okrajmi
Jednoduchá údržba, odolný voči škvrnám
Nohy s podperami a zámkom
Protišmykové nožičky
Transportná rukoväť
IDEÁLNE NA STRETNUTIA V ZÁHRADE
Ak radi trávite čas vonku so svojimi blízkymi, náš cateringový stôl bude hitom. Ľahká a odolná konštrukcia zaručuje správnu stabilitu a svojimi rozmermi poskytuje priestor pre 8 osôb. Skladací dizajn vám umožní vziať si ho všade, kde sa stretnete s priateľmi alebo rodinou.
VZOR DREVA
 v hnedom odtieni mu dodáva jedinečný charakter. Stôl je odolný voči škvrnám a ľahko sa udržiava a vďaka dekoratívnemu vzoru ho nemusíte zakrývať ďalšími obrusmi.
Jedinečný dizajn vo vašej záhrade!
FUNKČNÝ DIZAJN
Veľkosť stolovej dosky 180 x 70 cm pre pohodlie: ideálne pre všetky druhy akcií, doma aj vonku. Stolová doska má textúru imitujúcu skutočné drevo a jej okraje sú navyše zdobené ratanovým vzorom.
Nohy sú zakončené gumenými nožičkami, ktoré chránia podlahu pred poškriabaním a zabraňujú šmýkaniu stola na mokrom povrchu.
BEZPEČNOSTNÉ PRVKY
Nohy stola majú po rozložení špeciálny krúžok blokujúci možnosť ich zloženia. Nemusíte sa báť, že by sa konštrukcia pri náhodnom náraze do stola nečakane zložila.
Dodatočnou ochranou proti samovoľnému zloženiu konštrukcie sú špeciálne závlačky pod vrchom, ktoré blokujú obe jej časti.
POHODLNÝ SYSTÉM SKLADANIA
Vďaka špeciálnemu systému skladania je možné stolík zložiť do kufra a samotná montáž trvá 20 sekúnd. Táto funkcionalita vám umožní stolík jednoducho uložiť, dobre poslúži aj pri cestovaní a pri vonkajších piknikoch.
Rozmer po zložení: 90 cm x 70 cm x 9 cm.
ROZMERY:
Hrúbka dosky stola: 4 cm
Rozmer dosky stola: 180 cm x 75 cm.
Výška stola: 72 cm
Rozmer po zložení do kufra: 90cm x 75cm x 8cm
ŠPECIFIKÁCIA:
Hmotnosť: 13,5 kg
Povolené zaťaženie: 100 kg
Balenie: špeciálne vystužený kartón