Lehátka

Záhradné ležadlo s opierkou hlavy

Popis produktu

Nosnosť 150 kg
2v1 - Kreslo / ležadlo
Pevný, kovový rám
Pohodlná opierka hlavy
Dá sa rozložiť do rovnej polohy

Protišmykové podložky
Skvele sa hodí do záhrady, na terasu, ale aj na pláž
Produkt značky ModernHome
RELAXAČNÝ KOMFORT A FUNKČNOSŤ

Ležadlo je navrhnuté tak, aby poskytovalo veľa potešenia z oddychu a zároveň bolo funkčné a pevné. Vďaka tejto kombinácii máte ideálny návrh na letné výlety, relax v záhrade, na terase a dokonca aj na balkóne. Kovová konštrukcia a odolný poťah zaistia, že vám lehátko zostane mnoho sezón.

DOBRE NAVRHNUTÉ

Lehátko má možnosť umiestnenia prítlaku a opierky nôh, vďaka premyslenému dizajnu ho stačí premeniť na pohodlný gauč ako stvorený na oddych na čerstvom vzduchu alebo opaľovanie. Vďaka tejto funkcii pocítite úplnú relaxáciu a naše ležadlo sa rýchlo stane vaším obľúbeným miestom na oddych. Nohy lehátka majú špeciálne nožičky, ktoré ochránia podlahu pred poškriabaním.

KOMFORTNÁ OPIERKA HLAVY - súčasťou súpravy určite zlepšuje pohodlie pri ležaní. Vankúš poskytne dostatočnú oporu vášmu krku a hlave.
ODOLNÝ MATERIÁL - lehátko je vyrobené z odolného materiálu, ktorý sa dokonale prispôsobí telu, a tak vám poskytne ešte väčší pôžitok pri relaxácii na čerstvom vzduchu.

Lehátko bolo navrhnuté tak, aby sa dalo ľahko zložiť. Vďaka tejto funkcii je lehátko ideálne na dovolenky a po skončení letnej sezóny ho môžete uložiť, čím ušetríte miesto.

TECHNICKÉ ÚDAJE
Hmotnosť: 7 kg
Balenie: špeciálne vystužený prepravný kartón