Lehátka

Záhradné ležadlo s opierkou hlavy

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Nosnosť 150 kg
2v1 - Kreslo / ležadlo
Pevný, kovový rám
Vodotesné prevedenie
Pohodlná opierka hlavy
Dá sa rozložiť do rovnej polohy
Protišmykové podložky

Produkt značky ModernHome
RELAXAČNÝ KOMFORT A FUNKČNOSŤ

Ležadlo je navrhnuté tak, aby poskytovalo potešenie z oddychu a zároveň bolo funkčné a pevné. Vďaka tejto kombinácii máte ideálny návrh na letné výlety, relax v záhrade, na terase a dokonca aj na balkóne. Kovová konštrukcia a odolný poťah zaistia, že vám lehátko zostane mnoho sezón.

Lehátko má možnosť umiestnenia prítlaku a opierky nôh, vďaka premyslenému dizajnu ho stačí premeniť na pohodlný gauč ako stvorený na oddych na čerstvom vzduchu alebo opaľovanie. Vďaka tejto funkcii pocítite úplnú relaxáciu a naše ležadlo sa rýchlo stane vaším obľúbeným miestom na oddych. Nohy lehátka majú špeciálne nožičky, ktoré ochránia podlahu pred poškriabaním.

KOMFORTNÁ OPIERKA HLAVY - súčasťou súpravy určite zlepšuje pohodlie pri ležaní. Vankúš poskytne dostatočnú oporu vášmu krku a hlave.
ODOLNÝ MATERIÁL - lehátko je vyrobené z odolného materiálu, ktorý sa dokonale prispôsobí telu, a tak vám poskytne ešte väčší pôžitok pri relaxácii na čerstvom vzduchu.

Lehátko bolo navrhnuté tak, aby sa dalo ľahko zložiť. Vďaka tejto funkcii je lehátko ideálne na dovolenky a po skončení letnej sezóny ho môžete uložiť, čím ušetríte miesto

TECHNICKÉ ÚDAJE
Hmotnosť: 7 kg
Balenie: špeciálne vystužený prepravný kartón