Lehátka

ZÁHRADNÁ STOLIČKA OD ModernHome

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Ideálne pre záhradu, balkón a terasu.
Oceľ, stabilná konštrukcia, práškovo lakovaná
Opláštenie odolné voči poveternostným vplyvom
poťahový materiál, ktorý sa prispôsobí telu
Prídavná opierka hlavy

Maximálna nosnosť do 150 kg
Produkt značky ModernHome

Lehátko sa vyznačuje ergonomickým, moderným dizajnom, vďaka čomu sa ideálne hodí do záhradnej oddychovej zóny, dodá štýl vašej terase a upúta pozornosť všetkých hostí.

Ležadlo okrem zaujímavého vzhľadu poskytuje pohodlie pri oddychu na čerstvom vzduchu. Vlnitý tvar sedadla uvedie vaše telo do polohy, ktorá odľahčí chrbticu a vy sa budete cítiť plne uvoľnene.

Rám je vyrobený z práškovo lakovanej ocele, lehátko je odolné voči poveternostným vplyvom a nevyžaduje údržbu, takže bude slúžiť dlhé roky.

Opláštenie je vyrobené z textilnej sieťoviny, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou v ťahu. Vďaka tomu sa sedadlo prispôsobí tvaru tela osoby, ktorá na ňom sedí, pričom nedochádza k trvalej deformácii. Ľahko sa čistí a jej povrch navyše znižuje priľnavosť prachu, nečistôt a plesní aj v tých najextrémnejších poveternostných podmienkach.

Vzdušný poťah zo sieťoviny tiež zaisťuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu.

NULOVÁ GRAVITÁCIA

Nulová gravitácia je jedinečná poloha, pri ktorej sú nohy zdvihnuté nad alebo v jednej rovine so srdcom. To vám umožní odľahčiť celý chrbát s osobitným dôrazom na chrbticu. Vďaka tomu vám lehátko umožní relaxovať a bojovať s pretrvávajúcimi bolesťami chrbta.

Dĺžka: 152 cm
Šírka: 77 cm
Výška: 88 cm

ŠPECIFIKÁCIA
Materiál rámu: oceľ s práškovým nástrekom
Farba krytu: Tmavo šedá
Balenie: Špeciálne vystužený prepravný kartón
Hmotnosť: 9,5 kg