Záhradný nábytok

Skladacie záhradné kreslo s polohovateľnou opierkou chrbta - Silver

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Pohodlné kreslo do záhrady, na balkón alebo terasu.

Oceľová, stabilná konštrukcia nábytku vám zaručí pohodu a príjemný relax na veľa sezón.

Skladacia stolička má 7-stupňové nastavenie operadla a pohodlnú opierku rúk, aby ste si mohli dopriať pohodlný odpočinok a relax v komfortnej polohe. Vyrovnaním operadla môžete sklopiť operadlo a vychutnať si obľúbené čítanie. Oceľový rám zaručuje stabilitu a dlhé používanie a vďaka kvalitným materiálom si nevyžadujú žiadnu údržbu.

Kryt a rám sú odolné voči škodlivým poveternostným vplyvom ako aj UV žiareniu.

Sedák a operadlo sú vyrobené z  odolného nepremokavého materiálu - textilnej sieťoviny, ktorý je špeciálne určený pre vonkajšie použitie  a je odolný voči poveternostným vplyvom. Materiál zároveň poskytuje pohodlie prispôsobením sa telu a sieťovina poskytuje dostatočné vetranie.

Stolička sa dá zložiť, čo uľahčuje skladovanie. Kompaktná veľkosť po zložení vám umožní vziať si stoličku na piknik, pláž alebo grilovanie s priateľmi.

Nohy stoličky sú zakončené špeciálnymi nožičkami, ktoré chránia povrch pred poškriabaním. Vďaka nim sa nemusíte báť o vašu terasu a prípadné škody spôsobené pohybom kresiel.

Maximálne zaťaženie je 100 kg.

Dĺžka: 70 cm
Šírka: 55 cm
Výška: 105 cm


Možnosť nastavenia chrbtovej opierky - 7 stupňov.
Materiál rámu: oceľ s práškovým nástrekom
Čierna a strieborná farba 
Prispôsobí sa tvaru tela
Pri vystavení slnku nestráca farbu
Neabsorbuje vlhkosť, rýchlo schne