None

Sada záhradného nábytku z ratanu PREGASIO, stôl so 4 stoličkami

Výrobca: Garden Select

Popis produktu

Súprava sedenia do záhrady, na balkón alebo terasu obsahuje 4 pohodlné kreslá a funkčný stôl so sklenenou doskou z kaleného skla. 

Nábytok je vyrobený z kvalitného plastu - ratanu, ktorý sa vyznačuje vysokou životnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. 

Pevná kovová konštrukcia robí nábytok stabilným a odolným, čo zaručuje dlhé používanie po mnoho sezón.

Pohodlie a ergonómia sú kľúčovými prvkami tejto súpravy. Stoličky poskytujú pohodlie a vynikajúcu oporu chrbta, čo vám umožní užívať si relax vonku.

Kombinácia štýlu, pohodlia a odolnosti robí z tejto súpravy skvelú voľbu pre každého, kto oceňuje jedinečné veci.

 

STOLIČKY
Rovné nohy a špeciálne profilované boky stoličiek dodávajú nábytku jedinečný charakter. Vďaka svojej ľahkosti a kompaktným rozmerom sú stoličky výbornou voľbou aj pre tých, ktorí majú aj malý balkón. Univerzálna farba a zaujímavý tvar robia zo stoličiek elegantný doplnok, ktorý dokonale zapadne do akéhokoľvek prostredia. Ich konštrukcie sú vyrobené z kovových profilov. Maximálne zaťaženie stoličky - 160 kg.
 
STOLÍK
Veľký funkčný stôl je skvelým doplnkom a neoddeliteľným prvkom každej záhradnej zostavy. Stôl má dosku z tvrdeného skla, vďaka čomu je odolný a bezpečný pri používaní. Jeho nohy sú zakončené špeciálnymi nožičkami, ktoré zabránia poškriabaniu pri presúvaní z miesta na miesto. Vrchná doska sa vďaka sklenenému povrchu ľahko udržuje v čistote a jej priemer (90 cm) poskytuje pohodlné miesto na jedenie a servírovanie jedál, nápojov alebo stolovanie v lete pri grilovaní s rodinou a priateľmi.


ŠPECIFIKÁCIA:
Sada obsahuje: 4 stoličky, stôl so sklenenou doskou
Rozmery stoličky: 58x60x82 cm
Rozmery stola: 90x90x74cm
Maximálne zaťaženie stoličiek: 160 kg
Vankúše: Polyester (180g), výplň - pena (4 cm)
Rám nábytku: kov
Povrchová úprava nábytku: ratan
Balenie: 2 prepravné kartóny (94x93x20 cm, 67x54x42 cm)
Hmotnosť súpravy: 34 kg
Značkový produkt: GardenSelect