Všetko pre zvieratá

Prepravka pre psa/mačku

Výrobca: Petsi
Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Tento autonosič je pohodlné a bezpečné riešenie, ktoré vám umožní prepravovať vášho domáceho miláčika v aute. Je navrhnutý tak, aby zaistil maximálne pohodlie a bezpečnosť zvieratka počas cesty.

Nosič je vyrobený z odolného materiálu, ktorý je zároveň vodeodolný, čo znamená, že je odolný voči vlhkosti a pri znečistení sa dá ľahko vyčistiť. Vďaka tomu zostáva nosič dlho v perfektnom stave aj pri intenzívnom používaní.

Pre dodatočnú bezpečnosť je nosič vybavený popruhmi, ktoré je možné pripevniť na opierky hlavy autosedačiek. Vďaka tomu zostáva zviera počas jazdy v bezpečnej polohe a vy sa môžete venovať riadeniu auta.

Nosič má tiež bočné sieťky, ktoré poskytujú dobré vetranie a umožňujú zvieraťu pozorovať okolie. Sieťky tiež chránia zviera pred náhodným vypadnutím z nosiča.

Výrobok je vodeodolný a ľahko sa udržiava v čistote. Ide o perfektné riešenie, keď sa vrátime z prechádzky so špinavým alebo mokrým zvieraťom, nemusíme sa báť, že si zašpiníme auto.

Autonosič je vystužený a veľmi ľahko sa montuje vďaka nastaviteľným popruhom, perfektne sa zmestí do každého auta.

Navyše je obsahuje popruh na pripevnenie domáceho maznáčika, čo zvyšuje jeho bezpečnosť pri cestovaní.

Má vrecko, do ktorého si môžete uložiť predmety ako vodítko, maškrty, hračky alebo aj dokumenty týkajúce sa vášho domáceho maznáčika. Môžete si byť istí, že všetky tieto veci máte vždy po ruke, keď ich potrebujete.

 

ŠPECIFIKÁCIA:
Rozmery: 34x40x22 cm
Farba: čierna
Inštalácia: na autosedačku
Materiál: plast
Značka: Petsi