Hračky pre chlapcov

Drevený vozík/Dielňa s náradím, Ecotoys

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

Dokonalá hračka pre najmenších milovníkov krútenia, spájania a stavania. Hračka má veľa zaujímavých funkcií, vďaka ktorým bude vaše batoľa okrem zábavy aj cvičiť a rozvíjať jeho manuálne a motorické zručnosti. Okrem toho si vaše dieťa pri majstrovaní rozvinie svoju predstavivosť, kreativitu a základné znalosti nástrojov a ich používania. Vďaka dreveným doplnkom sa dieťa bude môcť zahrať na „šikovného majstra“ a opraviť všetky domáce chyby. Hračka rozvíja manuálne a motorické zručnosti.

Hračka je vyrobená výhradne z dreva a pokrytá farbami, ktoré sú pre deti bezpečné. Chodítko je bez ostrých hrán a nebezpečných prvkov. Sada obsahuje kladivo, kľúč, skrutkovač, pílku, zvinovací meter a niekoľko prvkov na krútenie.

V spodnej časti je navyše špeciálne miesto na odkladanie náradia, kociek či iného príslušenstva, bez ktorého sa nezaobíde žiadny „kutil“.

Na jednej zo strán chodítka sú otočné ozubené kolesá, ktoré možno ľubovoľne namontovať do pripravených otvorov. Na druhej strane sú hodiny a pohyblivé ručičky, vďaka ktorým môže dieťa začať dobrodružstvo s učením sa čítania hodín.

špecifikácia:
Produkt pre svojpomocnú montáž.
Čas montáže: 20 minút
Certifikáty: CE, EN71,
Veková skupina: pre deti od 3 rokov
Značka: ECOTOYS