Lehátka

Detská rozkladacia turistická stolička lev s taškou

Tento produkt momentálne nie je dostupný. O jeho dostupnosti vás môžme informovať po aktivácii upozornenia na dostupnosť.

Popis produktu

SKLÁDACIA KEMPINGOVÁ STOLIČKA PRE DETI
Ideálne pre kemping, záhradu a pláž
Pohodlné, ľahké a praktické
Stabilná konštrukcia s oceľovým rámom
Možnosť rýchleho zloženia a rozloženia
Transportná taška v cene
Opláštenie vyrobené z odolného plastu, odolného voči poveternostným vplyvom
Moderný produkt
PRE ÚPLNÉ POHODLIE VÁŠHO DIEŤAŤA
Skladacia kempingová sedačka pre deti je pohodlným a praktickým riešením pre malých milovníkov trávenia času vonku. Bezpečné, pohodlné a funkčné, poskytne deťom pohodlné miesto na oddych a hranie v záhrade, parku alebo na pláži.
DOBRE NAVRHNUTÉ
Stolička je vyrobená s ohľadom na odolnosť a bezpečnosť detí.Jeho rám je vyrobený z odolných oceľových rúrok, čo jej dodáva primeranú stabilitu a odolnosť. Oranžové opláštenie s grafikou leva upúta a upúta každé batoľa. Na vytvorenie opláštenia bol použitý polyester (600D), taktiež potiahnutý polyuretánom, ktorý je odolný voči dažďu a slnku. Vďaka tomu bude stolička slúžiť mnoho sezón a rýchlo sa stane vaším obľúbeným miestom na sedenie.
MOŽNOSŤ ZLOŽENIA
Na zloženie stoličky stačí jeden pohyb, vďaka čomu ušetríte miesto pri skladovaní v mimosezónnom období a počas výletov ju bez problémov zmestíte do kufra. Súčasťou súpravy je aj funkčná prepravná taška, ktorá vám uľahčí prenášanie a skladovanie stoličky.
ŠPECIFIKÁCIA
Rozmery: 32 x 59 x 64 cm
Rozmer opierky : 26x44 cm
Rozmer sedadla: 30 x 25 cm
Vzdialenosť od sedadla k zemi: 23 cm
Materiály: oceľ, 600D polyester
Maximálna nosnosť: 50 kg